Berichten:

Toplinks

Herbie Bird Kanoschool canoe guide - kano routes in Zweden finland kanolife sealtrail de kajaktourtochten van jan pardon

Zoeken in de berichten

Berichten

Nieuwtje te melden?

Met regelmaat plaatsen we actuele of informatieve items over het kanovaren. Over landen provincies streken en gebieden waar je prima kunt peddelen en onderwerpen als kano-vakanties, kanoverhuur, campings. Heb je ideeën, suggesties of nieuwtjes voor Kanoweb.nl? Laat het weten!.

Edsleskogs Wärdshus, Dalsland

Vanaf begin juni van dit jaar zijn Johan en Hanneke Postma de trotse eigenaars van Edsleskogs Wärdshus in de Zweedse provincie Dalsland. Na jaren van peddelen en kamperen in Zweden hebben ze hun eigen vaste uitvalsbasis gevonden. Edsleskogs Wärdshus is een klein hotel met tien kamers en een fraai uitzicht over het Edslansjön. Per kano kan het Edslansjön verkent kan worden. Voor een dagje kanovaren wordt graag een lunchpakket voor je klaargemaakt. Wil je er wat langer op uit, krijg je tips mee voor de mooie plekjes. In Bengtsfors is er de kanotmarathon, voor de peddelaar die een grotere uitdaging aan wil gaan.
Edsleskogs Wärdshus