Peddelplezier met de vouwkano
Wat een "straps en buckles" aan die plaat kunstof in het gras. Gaat dat wel goed komen?
Met flink uitzoekwerk - alles zonder handleiding - in- en weer uitelkaar en meermaals in de herhaling, wordt mijn geduld flink op de proef gesteld. Maar ja.. had ik maar niet moeten zeggen dat een flinke uitdaging mij niet vaak te veel is... Ik heb het geweten.
Heel wat uurtjes verder mag het resultaat er zijn.. De ONAK is "geplooid"
Nog even een buitje afwachten en meteen het water op. Van links en rechts meteen veel bekijks, want zeg nou eerlijk.. Al eens zo een uitgevouwde kano van dichtbij gezien? Het Herbie Bird kanoschool team kan niet wachten. Zo beetje alles heeft Arij al gevaren, maar deze open kano?? Twee tellen later zit hij met peddel en vest achterin. Met flinke snelheid schieten wij de haven uit. Wat een peddelplezier! Dat smaakt naar meer.. ツ
Dat je met de ONAK de randen van het water kunt opzoeken, laat Elize gelijk wel even zien. Met losse handjes tot de rand en fraaie rondjes draaien op het water. Zo.. nu is het wel weer genoeg met buiten spelen... Nu naar bed!
- Een Hanze-afzaktocht
- Rondje buitenom
- Junglekanotochten in Nederland
- Waterwandeling Rondje Zutphen
- Rondje Binnengracht
- Een rondje Zutphen, nèt even anders
- Toertje Torenstad
- Tukkers en trekkers
- Overtoom, kano-/vissteigers en steile wallen
- Vaarroutes voor sportieve peddelaars
- Die peddel ben je kwijt!
- Rondje Zutphen.. een valse start
- Een solotochtje met wat obstakels
- Wintertijd? Het wil maar niet wennen
- Eifel Canadiertreffen 2019
- Can you canoe?
- Verdwalen in NP Weerribben-Wieden
- Het mirakel van Bolsward
- Behind the scenes
- Kanoparadijs Weerribben-Wieden
- 2019 een sportief peddeljaar!
- Redding op de Ruhr
- Extreme herfstkanotocht
- Een bedankje is wel op zijn plaats
- Kanovaren in de Weerribben met de boswachter